Logo Szoły Podstawowej nr 4 im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Błoniu

Zima w mieście

W dniach 13.02-17.02 w naszej szkole zostały zorganizowane półkolonie Zima w mieście. W akcji uczestniczyły 44 osoby. Odwiedziliśmy Salę zabaw Fikołki w Pruszkowie, byliśmy na kręglach, wzięliśmy udział w powiatowej akcji Zima w lesie, mieliśmy okazję spróbować swoich sił w Domu zagadek i sprawdzić swoje umiejętności w Parku trampolin.

Galeria zdjęć

Zima w mieście 6 Zima w mieście 5 Zima w mieście 4 Zima w mieście 3 Zima w mieście 2 Zima w mieście 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności