Zima w mieście
W dniach 13.02-17.02 w naszej szkole zostały zorganizowane półkolonie Zima w mieście. W akcji uczestniczyły 44 osoby. Odwiedziliśmy Salę zabaw Fikołki w Pruszkowie, byliśmy na kręglach, wzięliśmy udział w powiatowej akcji Zima w lesie, mieliśmy okazję spróbować swoich sił w Domu zagadek i sprawdzić swoje umiejętności w Parku trampolin.
