Zima w mieście
Pierwszy tydzień ferii uczestnikom Zimy w mieście spędzili bardzo aktywnie: robili własną czekoladę w manufakturze, spędzili dzień w lesie, ćwiczyli w Hangar 646, odwiedzili też market dla dzieci w dawnej fabryce Norblin. To był udany tydzień
