Logo Szoły Podstawowej nr 4 im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Błoniu

Zima w mieście

Pierwszy tydzień ferii  uczestnikom Zimy w mieście spędzili bardzo aktywnie: robili własną czekoladę w manufakturze, spędzili dzień w lesie,  ćwiczyli  w Hangar 646, odwiedzili też market dla dzieci w dawnej fabryce Norblin.  To był udany tydzień

Galeria zdjęć

Zima w mieście 12 Zima w mieście 11 Zima w mieście 10 Zima w mieście 9 Zima w mieście 8 Zima w mieście 7 Zima w mieście 6 Zima w mieście 5 Zima w mieście 4 Zima w mieście 3 Zima w mieście 2 Zima w mieście 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności