I miejsce w konkursie "Wydajemy własną książkę"
I miejsce w konkursie zajęła Elena Uczennica klasy drugiej. Napisała książkę pt. "Moje dwie ojczyzny"
Oprócz Eleny nagrody i wyróżnienia zdobyli także inni uczniowie naszej szkoły
Finał konkursu
WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ
1 miejsca :
Elena Edrisi- klasa 2
2 miejsce :
Hanna Zachwieja- klasa 1b ,
Amelia Grzeszczak- klasa 2 ,
Julka Wiśniewska- klasa 3a
3 miejsce :
Hanna Rosińska- klasa 2
WYRÓŻNIENIE :
Bartosz Cieslak- klasa 1b ,
Antonina Oracka- klasa 2 ,
Julia Szydlik- klasa 2
Serdecznie gratulujemy

