Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami
3 grudnia przypada Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. Tego dnia dziewczęta z klasy IV pod opieką pani Sylwii Zachwiei udały się do Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 im. Jana Brzechwy, by przeprowadzić zajęcia z języka migowego. Takie same zajęcia zorganizowały także podczas zajęć w świetlicy szkolnej. Dzieci nauczyły się zwrotów grzecznościowych w języku migowym, a następnie wykonały pracę plastyczną "Ja migam". Podczas pobytu w sali gimnastycznej stworzyły zabawę ruchową pt. "Taniec miganiec".

