Robimy koktajle
Mamy uśmiechnięte minki bo zjadamy witaminki.
Uczniowie klasy 1A wykonali dziś energetyczne,owocowe koktajle wykorzystując sprzęt zakupiony w ramach projektu "Laboratoria przyszłości". Bawiliśmy się bardzo dobrze,a koktajle były pyszne.

