Warszawska Syrenka
Każdy wie, że niebawem w naszej szkole odbędzie się Tydzień Talentów. Warto pochwalić się już teraz pięknie recytującymi uczennicami i uczniami, którzy wzięli udział w eliminacjach do Warszawskiej Syrenki. Gratulujemy wszystkim uzdolnionym i odważnym. Jury miało nie lada zadanie, by wybrać osoby, które przejdą do kolejnego etapu.
Są to:
Julian Kwiatkowski,Julia Wiśniewska i Idą Torucka z kl. IIIa oraz Wiktoria Ziubińska z kl. IV a i Lilka Krzemińska z kl. IV b
