Wycieczka do fabryki krówek
We wtorek 25 października pierwszoklasiści wyjechali na swoją pierwszą wycieczkę. Odwiedzili Wytwórnię Krówek, gdzie poznali recepturę oraz etapy powstawania cukierków. Zaprojektowali też własne papierki, w które potem samodzielnie zawinęli świeżutkie krówki. Najbardziej wyczekiwanym momentem wycieczki była oczywiście degustacja.

