Arteterapia
My się w szkole nie nudzimy, tylko sobie coś tworzymy!... bo kreatywność jest bardzo potrzebna!
Arteterapia, czyli terapia przez sztukę, to świetna zabawa! Robimy coś z niczego, bawimy się w łączenie różnych sztuk plastycznych, śpiewamy, malujemy... widelcami, balonami i cały czas wymyślamy coś nowego!

