Dzień Ziemi
W piątek 21 kwietnia obchodziliśmy klasowy Dzień Ziemi. Rozmawialiśmy na temat naszej pięknej planety, wykonywaliśmy eko - zadania oraz posadziliśmy kilka kwiatów w naszym szkolnym ogródku. Każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak ważne jest wspólne dbanie o nasza Ziemię. Spójrzcie sami.

