Logo Szoły Podstawowej nr 4 im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Błoniu

Rocznica odzyskania niepodległości

Klasa IV A wraz z wychowawczynią Moniką Nowik przygotowała apel z okazji 11 listopada    
 Uczniowie przedstawili historię i uczestników tamtych wydarzeń, były wiersze i piosenki.

Do Święta Niepodległości pierwszaki przygotowywały się poprzez szereg różnych działań, między innymi tworząc dekoracje, które ozdobiły szkolne korytarze. Obie klasy wzięły też udział w Koncercie Pieśni Patriotycznych w Centrum Kultury. Klasę Ia reprezentowali Janek Fabiszewski i Pola Mikulska w piosence pt. "Bo to nasz kraj", a klasę Ib Gabriela Wodnicka oraz Antonina i Marcelina Wielgomas, które zaśpiewały pieśń "Szara Piechota".

Zdjęcie do Rocznica odzyskania niepodległości

Galeria zdjęć

11 listopadd 11 lis 11 list 3 11 listopada 2 11 listopada IMG_20221110_135141 IMG_20221125_105819 IMG_20221125_105848 IMG_20221110_135107 314416739_606003724654833_8999280435649199872_n 314459295_606004407988098_3501684380029656663_n 314158770_606003894654816_4167404644832426419_n 314376719_606004674654738_6244501734851182413_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności