wycieczka klasy 8u
Uczniowie klasy 8u wyjechali pociągiem na wycieczkę do Warszawy. Mieli okazję poznać nieco historię Polski i stolicy. Zwiedzili Zamek Królewski i Muzeum Warszawy, a także Stare Miasto. Było to dla nich ciekawe doświadczenie, ponieważ wcześniej przygotowali krótkie informacje na temat ważnych obiektów, które napotykali podczas spaceru. W Warszawie- wyznaczone osoby opowiadały o poszczególnych zabytkach. Jak widać- nasi uczniowie „połączyli przyjemne z pożytecznym”- naukę z ciekawym spędzaniem czasu.

