Święta
Świąteczny klimat w naszej szkole rozpoczyna się już na początku grudnia, kiedy wszystkie klasy zaczynają szykować się do Bożego Narodzenia. Na korytarzach i w klasach pojawiają się świąteczne ozdoby. Wraz z wychowawcami ubieramy choinki. Przed szkołą staje szopka. Organizujemy wycieczki m.in. do fabryki bombek w Piotrkowie Trybunalskim. W mikołajki naszą szkołę odwiedza Mikołaj, który dla każdego ucznia przynosi słodką niespodziankę. Wspólnie przygotowujemy wigilie i jasełka. Organizujemy warsztaty świąteczne, w których uczestniczą także nasi rodzice. W ostatni dzień przed przerwą świąteczną wszystkie obecne w tym dniu klasy spotkały się w sali gimnastycznej by podziwiać występ przygotowany przez klasy IV. Podczas przedstawienia wspólnie śpiewaliśmy kolędy w języku polskim i angielskim.

