Dzień gier i zabaw
W piątek 16 grudnia klasa 1A urządziła sobie dzień gier i zabaw.
Dzieci przyniosły swoje ulubione gry stolikowe, w które graliśmy z ogromną ochotą. Skorzystaliśmy również z pięknej zimowej aury wychodząc na boisko szkolne. Rzucaliśmy się śnieżkami, robiliśmy aniołki i łapaliśmy śnieżynki. Mamy nadzieję, że śnieg jeszcze spadnie i powtórzymy nasze zimowe harce.

