Logo Szoły Podstawowej nr 4 im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Błoniu

wycieczka klasy 8u

Uczniowie klasy 8u wyjechali pociągiem na wycieczkę do Warszawy. Mieli okazję poznać nieco historię Polski i stolicy. Zwiedzili Zamek Królewski i Muzeum Warszawy, a także Stare Miasto. Było to dla nich ciekawe doświadczenie, ponieważ wcześniej przygotowali krótkie informacje na temat ważnych obiektów, które napotykali podczas spaceru. W Warszawie- wyznaczone osoby opowiadały o poszczególnych zabytkach. Jak widać- nasi uczniowie „połączyli przyjemne z pożytecznym”- naukę z ciekawym spędzaniem czasu.

Galeria zdjęć

312968051_3512186332442303_5264516918157094425_n 312895797_489780483188803_7402196473747577469_n 312915615_1195838171281134_7612011999175777686_n 312967654_1067927110536564_4563657868207710088_n 312985202_673520490855929_6974189185450300879_n 313003380_2939293343039785_5955268490938345108_n 313008524_693896231703677_8809801590368579554_n 313085372_638392637993485_2405261744861989394_n 312427111_1652374848497537_7448546616319984962_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności