Dzień guzika w1A
Dzis w naszej klasie było kolorowo - guzikowo. Tworzyliśmy obrazki z guzików, urządzaliśmy wyscigi guzikowych pchełek, bawiliśmy się guzikowymi bączkami, graliśmy w guzikową grę matematyczną i... uczyliśmy się szyć na maszynie zakupionej w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. A potem... ozdabialiśmy w guzikowymi bombkami materiałowe choineczki. Tak więc, każdy dzisiaj skakał, fikał i obchodził Dzień Guzika!

