Konkurs recytatorski
W środę 14 grudnia odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski dla uczniów klas 1-3. Jury w składzie p. dyrektor Dorota Berlińska, p. Anna Chojnacka i p. Dorota Ambroziak przyznało pierwsze miejsce Julianowi Kwiatkowskiemu z kl. IIIa. Drugie miejsce zajęli ex aequo Zofia Szydlik i Tymoteusz Skrzos z klasy IIIa, natomiast trzecie Bartosz Kurek, Weronika Krzyżewska i Lena Wlaź z kl. IIIb oraz Filip Młoźniak z kl. IIIa. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pięknej recytacji i zdobytych nagród.

