Rocznica odzyskania niepodległości
Klasa IV A wraz z wychowawczynią Moniką Nowik przygotowała apel z okazji 11 listopada
Uczniowie przedstawili historię i uczestników tamtych wydarzeń, były wiersze i piosenki.
Do Święta Niepodległości pierwszaki przygotowywały się poprzez szereg różnych działań, między innymi tworząc dekoracje, które ozdobiły szkolne korytarze. Obie klasy wzięły też udział w Koncercie Pieśni Patriotycznych w Centrum Kultury. Klasę Ia reprezentowali Janek Fabiszewski i Pola Mikulska w piosence pt. "Bo to nasz kraj", a klasę Ib Gabriela Wodnicka oraz Antonina i Marcelina Wielgomas, które zaśpiewały pieśń "Szara Piechota".

