Apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Klasy 4 a i 4b przygotowały apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Uczniowie opowiedzieli historię uchwalenia konstytucji, przedstawili sylwetki osób którzy brali udział w jej tworzeniu. Zatańczyli także poloneza. https://fb.watch/kkC4jEIu9l/

